SUPERAntiSpyware Free Edition Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:SUPERAntiSpyware Free Edition  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, SUPERAntiSpyware Free Edition Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,SUPERAntiSpyware Free Edition  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, SUPERAntiSpyware Free Edition Demo İndir Demosu, Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

SUPERAntiSpyware Free Edition Ana Menü

Sponsorlu Bağlantılar

SUPERAntiSpyware, çok boyutlu tarama teknolojisi ve işlemci sorgulama teknolojisi ile yeni jenerasyon bir casus veya reklam yazılımı silme programıdır. 1.000.000’dan fazla casus yazılımı bulup silerek sisteminizi korur.

Program koruyucu özelliklerinin yanında onarıcı özelliklere de sahiptir. Kesilmiş internet bağlantınızı onarır, masaüstünüzün zararlı yazılımlar tarafından zarar görmesini engeller, sistem kayıtlarını düzenler ve görev yönetimi görevini üstlenerek bu bölümlere bulaşması kuvvetle muhtemel olan casus yazılımlarıbulur ve yokeder. Sabit diskinizin komple veya özelleştirilmiş taramasını yapar, harici sürücüler, bellek kayıtları, kişisel dosyaları güvenli kalmaları için sürekli tarar.

Spyware, adware, malware, truva atları, dialer, solucanlar, keylogger’lar ve hijacker’ları tarayarak bulabilen buücretsiz program ile bilgisayarınız zararlı yazılımların kurbanı olamayacak. Sisteminize sızmaya çalışan bu çeşit zararlı yazılımları anında tespit ederek yüklenme ve tekrar yüklenme işlemlerini engeller.

Direct Disk Access (Direkt Sürücü Erişimi) özelliği sayesinde diğer programların göremediği rootkitleri de görebilen bu ücretsiz program ile artık hiçbir zararlı yazılımdan korkmanıza gerek kalmayacak.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver