Super Wi-Fi ne farkı var Süper Wi-Fi nedir Super Wi-Fi özellikleri Wi-Fi

Etiketler: Super, Super Wi-Fi

Super Wi-Fi Nedir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Super Wi-Fi Nedir

Wi-Fi teknolojisinin çıkmasıyla kablosuz internet çok hızlı bir şekilde yaygınlaştı bilgisayar ve cep telefonlarının Wi-Fi teknolojisini kullanması ve artık teknolojik ürünlerin vazgeçilmez özelliği arasına giren Wi-Fi zamanla bu teknoloji yetersi kalmaya başladı. Peki ne fark var Süper Wi-Fi ile şuan kullanılan Wi-Fi arasında çalışma mantığı olarak herhangi bir farklılık yok. Süper Wi-Fi çok daha güçlü bir sinyal ve menzile sahip.

Wi-Fi teknolojisinde çok büyük bir devrime imza atılacak.FCC’nin(Federal İletişim Komisyonu) de onayladığı bu teknoloji, resmi olarak Super Wi-Fi şeklinde isimlendirilecek

Super Wi-Fi daha önce 500MHz ve 700MHz arası televizyon sinyallerinin kullandığı spektrumun, televizyonların daha çok dijital yayına geçmesiyle boşalan bu yerini kullanacak.

Super Wi-Fi “router”ları artık yeni teknolojiyle beraber kablosuz hizmeti çok daha uzaklara iletebilecek. Düşük frekansın duvarlardan daha kolay geçebilmesini kullanacak Super Wi-Fi teknolojisinin hız aralığı ise 15Mbps ile 20Mbps arasında olacak.

Son Aramalar: Super, Super Wi-Fi, Super Wi-Fi ne farkı var, Süper Wi-Fi nedir, Super Wi-Fi özellikleri, Wi-Fi

hp ipaq 914 fiyat, wifi bulut teknolojisi, blackberry modelini öğrenme, wi-fi nedir pdf, wi fi router htc nedir, wi fi dunyası, taplet için super fi nedir, super wifi nedir, blackberry wifi nedir, wifi çalışma mantığı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver