Super MP3 Download Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:Super MP3 Download  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Super MP3 Download Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Direk İndir Tek Link, Super MP3 Download Full İndir Download, Demo İndir Demosu, Super MP3 Download Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Super MP3 Download

Sponsorlu Bağlantılar

Super MP3 Download, 100 milyonlarca müzik arasından istediğiniz müziği arayıp, dinlemenize ve aynı zamanda bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan başarılı bir programdır.

Program ücretsiz bir program olmasına rağmen, açılış ekranında reklam gösterimi yapmaktadır. Ayrıca programın kurulumu sırasında karşınıza araç çubuğu (toolbar) kurma seçenekleri gelecektir. Bu bölüme dikkat ederek toolbar kurmamanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Super MP3 Download‘ın kurulumunu yapıp, programı açtığınızda, tek yapmanız gereken şey istediğiniz şarkıcı veya şarkı adıyla arama yaparak, karşınıza çıkan sonuç listesinden şarkıları dinlemek veya bilgisayarınıza indirmek.

Farklı kategorilerde şarkıları görebileceğiniz gibi isterseniz o günün popüler müziklerine de göz atabilirsiniz.

Programın ücretsiz sürümünde gelişmiş arama seçeneğini kullanamayacağınız gibi eşzamanlı olarak birden fazlamp3 indiremezsiniz. Eğer programı beğenirseniz tam sürümünü alarak bu özellikleri de aktifleştirebilirsiniz.

Genel olarak baktığımızda Super MP3 Download, internetten mp3 indirmek için harika bir araçtır, ancak ücretsiz sürümü üzerinde gelişmiş araçlara sahip değildir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver