Sunucular İçin E-Posta Güvenlik Yazılımı Ücretsiz İndir GFI MailEssentials Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sunucular İçin E-Posta Güvenlik Yazılımı GFI MailEssentials Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GFI MailEssentials isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GFI MailEssentials, e-posta içeriklerini, eklentilerini her an denetleyen ve spam epostaları önleyen üstün bir güvenlik aracıdır. Spam epostaları önlemek için kullanabileceğiniz bir güvenlik yazılımı olan GFI MailEssentials ile epostalardan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı sunucunuzu savunmasız bırakmamış olacaksınız. 2 farklı anti-spam motoruna sahip yazılım ile gelişmiş özellikli spam filtreleme hizmeti sunan GFI MailEssentials, kolay kullanımlı yapısı ile de eposta güvenliği alanında dünyanın en iyi yazılımlarından birisi olarak kabul edilmektedir.

SpamRazer isimli ek bir anti-spam motoruna sahip olan program, güncellemeleri ile sisteminizi güven içerisinde kullanmanıza olanak tanıyor.

Özellikleri:

Otomatik güncellemelere sahip bir yazılım olan GFI MailEssentials, dakikalar içerisinde tüm dünya geneline e-postalar üzerinden yayılabilme olanağına sahip “Love Letter” gibi zararlı yazılımları da engelleyebilecek teknolojiye sahiptir.E-posta hesapları üzerinden sunucularınıza sızabilecek truva atları, keylogger yazılımları, virüsler, solucanlar ve kimlik hırsızlıkları için gerekli yazılımları bulup engelleyen 2 farklı anti-spam motoruna sahiptir.E-posta sunucunuz içerisine kurulan bir güvenlik duvarı (firewall) ile sisteminize sızmaya çalışan hacker’lara karşı da koruma sağlar.E-posta ekleri taraması olanağı da mevcuttur.GFI MailEssentials, sahip olduğu geniş teknolojik güvenlik özellikleri sayesinde mevcut sunucu antivirüs yazılımınızın yanında kullanabileceğiniz bir e-posta güvenlik aracıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver