Sunucu Akıl Defteri Programı Ücretsiz İndir Prompt Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sunucu Akıl Defteri Programı Prompt Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Prompt isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Prompt, haber sunucuları başta olmak üzere kamera karşısında metin okuması gerekenlerin sıklıkla kullandıkları akıl defteri programıdır.

Prompt ile uygulamaya gireceğiniz metinleri düzenleyerek onları istediğiniz hızda akmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede izleyenlerin farkedemeyecekleri şekilde hem metni okumuş hem de izleyici ile göz temasını kaybetmemiş olursunuz. 

Ayna desteği de bulunan program ile ekrandaki metni kullanacağınız bir üçüncü araca yansıtabilir, ihtiyacınız olan düzeneği kurabilirsiniz.

Kullanıcı kontrolünü olabildiğince üst düzeyde tutan Prompt ile profesyonel videolar hazırlamak için gereken metin okuma alanını yaratabilirsiniz. 

Not: Programın Türkçe karakterleri destekleyen metinleri tanıyabilmesi için ayarlar bölümünden Türkçe ifadesinin geçtiği yazı karakterini seçmeniz gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver