suna dumankaya tüy dökücü bitkiler-Suna Dumankayadan istenmeyen tüylere bitkisel çözüm Hakkında Bilgi

Aşağıda suna dumankaya tüy dökücü bitkiler-Suna Dumankayadan istenmeyen tüylere bitkisel çözüm ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Suna Dumankaya tüy dökücü bitkiler-Suna Dumankayadan istenmeyen tüylere bitkisel çözüm

Suna Dumankaya tüylerden kurtulmanın doğal yolları

istenmeyen tüylerine kesin çözüm için şifalı bitkiler..

suna dumankaya tüylerden kurtulmanın doğal yolları ! vucudunuzda istenmeyen tüyler mi var ? işte bu kür tam size göre ozaman.

İstenmeyen tüyler kürü için GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 adet soğan,
* 1 diş sarımsak,

*Siyah merhem ( aktardan alınacak)

İstenmeyen tüyler kürü HAZIRLANIŞI VE KULLLANIM ŞEKLİ :

Soğanı, kısık ateşte, yanacak kadar, közleyin. Sarımsağırı, rendeleyin. Siyah merhemle, sarımsarı karıştırın. Tüylerin üzerine, ince bir tabaka halinde sürün. En üste, yakılmış soğanımızı kapatarak, öylece yarım saat bekleyin. Bu işlemi bir hafta boyunca her gün tekrarlayalım. Bazen bu süre tüylerin direnmesine göre uzayabilir. 1 haftanın sonunda, sitenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulacaksınız.

Ahmet Maranki tüy dökücü bitkisel kürler

Vucudunuzdaki istenmeyen tüyler her zaman canımızı sıkmıştır. Bu istenmeyen tüylerle nasıl baş edebileceğimizi Prof Doktor Ahmet Maranki bitkisel kürler ile bilere sunuyor…
işte tüy dökücü bitkisel kür için gerekli olan malzemeler ;
1 tane soğan,1 diş sarımsak ve siyah merhem

ahmet marnaki tüy dökücü bitkiler

Marankini tüy dökücü bitkilerin hazırlanışı:
1 adet soğanı ateşte iyi ısıtıp köz haline getirdikten sonra sarımsağı rendeliyoruz.Siyah merhem ve rendelediğimiz sarımsağı karıştırıp istemediğimiz bölgelerde bulunan tüylere sarımsak ve siyah merhemden oluşan karışımı ince tabaka halinde uyguluyoruz.Bu ince tabakanın üstüne önceden ısıtıp köz haline getirdiğimiz soğanı koyuyoruz.
Bu uygulamayı bir hafta boyunca hergün tekrarlıyoruz… Bu bir hafta neticesinde istenmeyen tüylerin yok olduğunu göreceksiniz..
Ahmet maranki, suna dumankaya, ender saraç ve ömer coşkun bitkilerle tüy dökme kürleri ve tüy dökücü şifalı bitkiler….

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver