suna dumankaya bebeklerde gaz nasıl giderilir-bebekler gazlanma bitkisel çözüm Hakkında Bilgi

Aşağıda suna dumankaya bebeklerde gaz nasıl giderilir-bebekler gazlanma bitkisel çözüm ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

suna dumankaya bebeklerde gaz nasıl giderilir-bebekler gazlanma bitkisel çözüm

Bebeklerde Gaz Çıkarması
Bebekler beslenirken bir nicelik hava yutarlar. Beslenirken alınan bu hava sindirimde sıkışma ve buna bağlı olarakta huzursuzluk yaratır. Ağlamayla kendini gösterir ve gaz çıkışı olmadan rahatlama olmaz. Uygulanan yöntemler yeter olmadıysa ebeveynlerin uygulamasını önerdiğimiz bir metot şimdi vardır. Bebeğin bezi ve giysileri çıkartıldıktan sonra elde yüzük, saat gibi. takılar çıkartılarak elleri birbirine sürtmek kaydıyla ısıtıp ekonomist olarak elektriklenmesini sağlayarak bebeğin karın bölgesine dairesel hareketlerle masaj pratik edilerek gaz çıkartması sağlanır.
1- Bu kinetik ellerin sıcaklığını bebeğe aktarır ve sıkışmış olan gazın genleşmesini sağlayarak dışarıya atılmasına asistan istek.

2- Elektriklenmenin verdiği etki ile bağırsak peristaltizmini artırarak gazın dışarıya atılmasına asistan istek.

3- Bebeğin şimdi gelişmemiş olan hazım sistemini yukarıdaki sebeplerden ötürü kolaylaştırır.

Bebeklerde gazlanma sancısı için doğal ve kesin çözüm tarifi 2

Ömer Osman Korkmaz sabah katıldığı bir programda bebeklerdeki gaz sorunu için bitkisel çözüm ve önerilerde bulundu

nullİki aydan daha büyük bebeklerin ağzına yalnız bir damla acı elma yağı damlatılırsa her gün gaz problemi olmaz.

Eğer bebek iki aydan daha küçük ise bu acı elma yağından anne günde 5-6 damla içerse sütünden bebeğe geçer ve bebeklerdeki gaz problemine karşı yararlı olur.

Ayrıca anne her gün bir su bardağı suya iki kaşık elma sirkesi ilave ederek içmeli ve bir litre kaynar suya bir demet dereotunu koyduktan sonra 1-2 dakika kadar kaynatarak suyunu içerse gaz sorununa çözüm olacaktır.

Acı elma yağının 2 aylık bebekten itibaren her kes kullanabilir. Bebeklerde 1 damla, büyüklerde günde 5-6 damlaya kadar alınabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver