Sudoku Hazırlama ve Oynama Ücretsiz İndir Sudoku Assistenten Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sudoku Hazırlama ve Oynama Sudoku Assistenten Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sudoku Assistenten Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sudoku severler için hazırlanmış ve geniş çapta özellikler göz önüne alınarak hazırlanmış olan bu Sudoku oyunu ile gazete sayfalarındaki oynadığınız Sudoku zevkini bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz.

Oyunu en ilginç kılan yanlardan birisi ise oyunu oynayan kişinin kendisinin hazırlaması. Kendi hazırladığınız sudoku ile kendinizi deneyebilir ve zorluk derecesinide seçerek bilgisayarınızda stres atabilirsiniz.

Özellikler:

Tamamen ücretsizdir ve hiçbir ksııtlaması bulunmamaktadırKolayca ve kişinin kendi istekleri doğrultusunda bulmacasını hazırlayabilmeOyunun kendisi tarafından hazırlama desteğiKullanıcının istediği zorluk derecesini seçebilmesiKopyala-yapıştır ve kaydet teknikleriyle oyunlar hazırlayabilmeÇekici ve kullanıcıya özgü grafikler

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver