Stop-Motion Film Yapma Programı Ücretsiz İndir JellyCam Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Stop-Motion Film Yapma Programı JellyCam Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda JellyCam isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

JellyCam, basit birkaç adımda stop-motion filmler hazırlamanızı sağlıyor. Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz programı kullanmak şaşırtıcı derecede kolay. Stop-motion video haline getireceğiniz fotoğrafları seçerek hemen işlemi başlatabiliyorsunuz. Çünkü programı kullanmak için tek yapmanız gereken kullanacağınız fotoğraflara karar vermek. Geri kalan herşeyi sizin için JellyCam hazırlıyor. Programın web kamera desteği sayesinde stop-motion filminiz için gerekli fotoğrafları bilgisayar başından çekebilirsiniz. Web kamerasıyla fotoğraf çekmeyi seçerseniz en iyi sonucu alana kadar farklı fotoğraflarla deneme yapabiliyorsunuz.Önemli! Programın çalışması için bilgisayarınızda Adobe AIR yüklü olmalıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver