Stok – Sipariş – Cari – Çek – Senet – İrsaliye – Fatura – Teklif – Üretim – Banka – Kasa Modülü Ücretsiz İndir Hursoft Cari Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Stok – Sipariş – Cari – Çek – Senet – İrsaliye – Fatura – Teklif – Üretim – Banka – Kasa Modülü Hursoft Cari Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hursoft Cari Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hursoft Cari Programı, büyük ve orta ölçekli şirketlerde çözümler sunar. Elektrik-elektronik, telekomünikasyon, bilişim teknolojileri, otomotiv, sigortacılık, tekstil, maden, inşaat, taşıma, gıda, turizm vb… sanayi ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren tüm firmaların kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Programın başlıca özellikleri şunlardır:

İrsaliye;

İrsaliyelerinizi gelen ve giden olarak detaylı ayırma imkanı.KDV öncesi ve sonrası, kalem iskonto olarak iskonto sınıflandırma imkanı.Faturalandırılan ve faturalandırılmayan irsaliyelere göre grublama imkanı.Ayrıntılı olarak irsaliye raporlarını ve çıktılarını alabilme.

Sipariş;

Siparişlerinizi gelen ve giden olarak detaylı ayırma imkanı.Siparişlerinizi fatura ve irsaliyelere aktarabilme.KDV öncesi ve sonrası, kalem iskonto olarak iskonto sınıflandırma imkanı.Ayrıntılı olarak Sipariş raporlarını ve çıktılarını alabilme.

Teklif;

Tekliflerinizi gelen ve giden olarak detaylı ayırma imkanı.Tekliflerinizi fatura, irsaliye ve siparişlere aktarabilme.KDV öncesi ve sonrası, kalem iskonto olarak iskonto sınıflandırma imkanı.Ayrıntılı olarak Sipari raporlarını ve çıktılarını alabilme.

Kasa ve Gün Sonu Raporu;

Hesap türüne göre ayrıntılı çıktı alabilme.Birden fazla kasa hesabı oluşturabilme.Gün içerisinde yapmış olduğunuz işlemlerin özetini alabilme.Taksit.Taksitlerinizi oluşturabilme.Taksit Takibi Yapabilme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver