StepShot Hızlı Rehber Hazırlama Programı Ücretsiz İndir StepShot Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

StepShot Hızlı Rehber Hazırlama Programı StepShot Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda StepShot isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

StepShot, herhangi bir prosedür için hızlıca rehber hazırlama programıdır. Bir programı çalıştırmak ve kullanmak için, StepShot aracılığıyla, PDF, HTML, RTF, JPG formatlarında, ayrıntılı açıklamalar ve talimatlar dosyası hazırlamanız mümkün.

Bu program sayesinde bilgiyi, kolay ve hızlı şekilde bir belge haline getirebilir, sonra da öğrencilerinizle, iş ortaklarınızla, müşterilerinizle, yakınlarınızla ya da çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz. Örneğin, StepShot ile Outlook’un nasıl yapılandırıldığını anlatan bir dosya hazırlayarak öğrencilerinize gönderebilirsiniz. Facebook ya da Picasa’daki fotoğraflarınıza nasıl erişildiğini anlatan bir dosyayı annenize gönderebilirsiniz. Bunun için pahalı araçlara ihtiyacınız yok. Ayrıca bunu yaparak zamanınızı da korumuş olursunuz.StepShot, ayrıntılı ve adım adım rehber oluşturmanızı sağlayan, güçlü ve kullanımı kolay bir araçtır. Bu ayrıntılı anlatımı yaparken dikkatiniz dağılmayacak. Çünkü StepShot, herhangi bir bilgisayar kılavuzunun her adımını düzenleyen ve kaydeden bir kılavuz yaratma programını tümden yeni bir seviyeye getirir. Sonra tüm talimatları dışa aktarır ve hepsini tek belge olarak kaydeder.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver