Standart Yedekleme Programı Ücretsiz İndir KLS Backup Standart Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Standart Yedekleme Programı KLS Backup Standart Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda KLS Backup Standart isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

KLS Backup 2011 Standart ile yerel sürücüler, ağ sürücüleri, FTP sürücüleri ve CD/DVD medya dosyaları için yedekleme, geri yükleme ve disk temizleme işlemleri yürütülebilir. Tamamen silme özelliği sayesinde özel verileri temizlemek için de mükemmel bir çözüm sunar. İsteğe bağlı olarak yedeklenen dosyalar ister sıkıştırılmadan ister de Zip formatında sıkıştırılarak saklanabilir. KLS Backup dosyaları ve klasörleri yerel sürücülerden, ağ sürücülerinden, ftp sunucularından yedekleyebilir. Ayrıca kayıt anahtarlarını da yedekleyebilir.Gelişmiş versiyon ile dosyalar dışında Outlook, Outlook Express bilgileri, Mozilla, FireFox, Thunderbird, The Bat! profilleri, Windows ayarları, adres defteri, favorilergibi aklınıza gelebilecek pek çok veri yedeklenebilir ve geri yüklenebilir. Windows üstünde çalışırken otomatik olarak yedekleme çözümü de sunan bu program ile artık yedeklemelerinizi otomatik olarak da yapabilirsiniz.

Örnek Bir Olay İzlenimi

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver