SSK öğrenme tc kimlik no ile, SSK sorgulama isimle kimlikle şifresiz giriş 2012

Etiketler:ssk gün dökümüssk prim gün sayısıssk gün sorgulama tc kimlik no iletc kimlik no ile ssk sorgulamassktc kimlik no ile sorgulamatc ile ssk sorgulamassk sorgulama tc kimlikssk sorgulama tc kimlik no ile 2012ssk sorgulama tc ileprim gün sayısı sorgulamassk sorgulama tc,prim gün sayısı öğrenmessk sorgulama t c kimlik numarası ilesgk prim gün sayısı

SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Prim Gün Sayısı, SSK T.C. Kimlik No, SGK Sorgulama Sicil Numarası Sicil No.

Sponsorlu Bağlantılar

SGK (Sosyol Güvenlik Kurumu), T.C. Kimlik Numarası ile SSK hizmet dökümü sorgulamayı yeniden aktif etti. Önceden sadece e-devlet şifresiyle öğrenilebiliyordu fakat bir çok kişi sorun yaşadığı için şikayetleri değerlendiren SGK T.C. Kimlik No ile sorgulama yapabilmeyi tekrar aktif hale getirdi.

T.C. Kimlik Numarası İle Nasıl Sorgulama Yapılır?

Sponsorlar

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açılan sayfadaki “TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl ve İlçe, Cilt No, Aile Sıra No ve Doğum Tarihi” gibi bilgileri nüfus cüzdanınızda yazdığı gibi, büyük harflerle doldurun. Sonra “SORGULA” yere tıklayınız açılan sayfadan “Hizmet Dökümü 4A” yazan yere tıklayınız, her şeyi doğru yaptıysanız hizmet dökümlerinin ekrana gelmiş olması gerekir.

SSK Sorgulama : https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama Sayfası – Örnek

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver