SSH Protokolü Yazılımı Ücretsiz İndir SSH Secure Shell Client Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

SSH Protokolü Yazılımı SSH Secure Shell Client Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SSH Secure Shell Client isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SSH Secure Shell başka bir bilgisayar bağlanmak, uzak bilgisayarda komut çalıştırmak, bir bilgisayardan diğerine veri kopyalamak gibi çok çeşitli işlemleri yapabilmenize olanak tanıyan bir protokol olan SSH’i uygulayabileceğiniz kolay kullanımlı, basit arayüze sahip gelişmiş bir yazılımdır.

Yazılım iki uygulamadan oluşuyor. Biri SSH Secure Shell diğeri ise SSH Secure File Transfer. Böylece Shell ekranından sunucunuzu yönetirken aynı güvenlik bağlantısıyla SFTP ekranına geçip dosyaları görsel bir arayüzle yönetebiliyorsunuz.

SSH protokolü güvensiz makineler arasındaki bağlantıyı gelişmiş bir şifreleme tekniği ile gizlemeye yarayan bir güvenlik protokolüdür. Bu protokolün uygulanarak bağlantı olanağı sunan Secure Shell Client ile artık sunucu dosya aktarımlarınızda, uzak masaüstü bağlantılarınızda veya benzer işlemlerinizde güvende olacaksınız.

Basit bir yapıya ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Security Shell tamamen ücretsizdir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver