Spyware Terminator Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Spyware Terminator; özellikle casus yazılımlara karşı HIPS ( Host Intrusion Prevention System) adındaki saldırı önleme yöntemi ile gerçek zamanlı koruma sağlayan gelişmiş bir antivirüs programıdır.

Spyware Terminator; casus yazılımlar, reklam yazılımları, Truva atları, keylogger’lar, internet tarayıcılarının ana sayfalarını ele geçiren programlar gibi her türlü kötü niyetli yazılımı ve hatta Look2Me, BetterInternet, VX2 ve CWS gibi oldukça tehlikeli tehditleri ortadan kaldırabilir. Özellikle virüs temizleme ve casus yazılım temizleme işlemlerinde etkilidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Spyware Terminator kullanıcı dostudur; sistem kaynağı tüketimi düşüktür ve oldukça hızlı bir şekilde virüs tarama gerçekleştirebilir. Etkili gerçek zamanlı koruma kalkanı, gelişmiş sistem taraması ve bulunan casus yazılımların koruma altına alındığı güvenli karantina özellikleri sayesinde bilgisayarınızı koruyabilen Spyware Terminator, otomatik tarama işlemleri gerçekleştirebildiği gibi manuel tarama işlemlerine de olanak verir.

Spyware Terminator bilgisayarınızdaki sabit diskleri, belleği, çalışmakta olan işlemleri, kayıt defterini ve çerezleri derinlemesine tarayarak bilinen tüm casus yazılım tehditlerini ortadan kaldırır. Spyware Terminator ayrıca internet siteleri ile ilgili yorumları görüntüleyen ve muhtemel tehditler barındıran internet sitelerini belirleyebilmenize olanak veren isteğe bağlı bir Web Güvenlik Koruması içerir.

Spyware Terminator 2012 3.0.0.69 sürümünde 64-bit işletim sistemi desteği sağlandı.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver