Spor Genel Müdürlüğü 250 Antrenör Alımları Spor Genel Müdürlüğü 250 Antrenör Başvuru Formu ve Şartları Gençlik ve Spor Bakanlığı 250 Antrenör Alımları

Gençlik ve Spor Bakanlığı 250 Antrenör Alımları,

 

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Spor Genel Müdürlüğü Antrenör kadrosunun az olmasından dolayı 250 kişilik bir kadro alımı için Maliye Bakanlığına dilekçe verdi.

Sponsorlu Bağlantılar

KPSS şartı aranmadan antrenör eksikliğinden dolayı 250 antrenör alınması için gerekli çalışmalar başladı.

Maliye Bakanlığının kadro açması halinde, sınava girmeden alınacak olan personelin ataması  31 Aralık 2012 tarihinde yapılacak.

Spor Genel Müdürlüğü 250 Antrenör Alımı Başvuruları

Yapılan yazılı açıklamada; Milli Eğitim Bakanlığı KPSS sınavı ile işe girme şansı olan Besyo mezunları, bu uygulama ile spor kadrosunun genişletilmesi düşünülüyor. Bazı federasyonlarda ise sözleşmeli antrenörler çalışıyor. Voleybol Federasyonu’nun lisesinde kadrolu Öğretmen personel yok. Mevcut voleybol dersine sözleşmeli antrenörler giriyor. Bu uygulama ile alınacak 250 personel içersinde branşları olan anrenörlere eğitim aldıkları dalda hizmet verme şansı doğmuş oldu.

Etiketler: :
250 antrenör alımı başvurusu, 250 antrenör alımı, spor bakanlığı antrenor alimi, Antrenör alımları, spor genel müdürlüğü 250 antrenör başvuru formu ve şartları, gençlik spor antrenör alımı başvuruları, gençlik ve spor bakanlığı antrenör alımı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver