Sperm çoğaltan besinler-ceviz sperm artırırmı Hakkında Bilgi

Aşağıda Sperm çoğaltan besinler-ceviz sperm artırırmı ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sperm çoğaltan besinler-ceviz sperm artırırmı

Sabahları 50 çiğ istiridye ile kahvaltı yapan 18. yüzyılın ünlü çapkını Casanova’yı bilim adamları haklı çıkardı. Yeni bir araştırma, istiridyelerin gerçekten afrodizyak olduğunu ortaya koydu. Bilim adamları, ayrıca istiridyenin afrodizyak kalitesinin en yüksek dereceye ilkbaharda çıktığını belirlediler.

Amerikan ve İtalyan bilim adamlarından oluşan araştırma ekibi, inceledikleri istiridyelerin cinsellik hormonlarını tetikleyerek çoğaltan nadir aminoasitler tespit ettiler. Araştırma ekibinin başkanı, Miami Barry Üniversitesi kimya profesörü George Fisher, ‘İstiridye bu aminoasitler açısından çok zengin’ dedi. Çiğ istiridye yemenin cinsel arzuları körüklediği tarih boyunca söyleniyordu, ancak bugüne kadar bilimsel olarak kanıtlanmamıştı

Erkeğe hindi eti kadına çikolata!

Çin’de yapılan bir araştırmaya göre; yiyecekler mideyi olduğu kadar ruhu ve cinsel isteği de besliyor. Uzmanlar bazı yiyeceklerin Viagra etkisi yarattığını belirtiyor. İşte uzmanların cinsel isteği artırmak için önerdiği yiyecekler… Erkekler için: Maydanoz, nane, tarçın, kekik, vanilya, sivri biber, hardal, kereviz, ayçiçeği, badem, ceviz, istiridye (içindeki çinko spermi ve cinsel isteği artırıyor), hindi (istiridyeden daha fazla çinko içeriyor), bal, pekmez, kivi.
Kadınların cinsel isteğini artıran yiyecekler ise şöyle; çikolata (çikolatanın içindeki yüksek şeker ve kalori cinsel uyarıcı ve keyif verici), yoğurt, tarçın, çilek ve şampanya birlikte, kırmızı biber ve köri.

Sperm Artıran Bitkisel Macun Kür Tarifi:

18 Temmuz 2010 tarihinde, serdemin Mutfağı perogramına konuk olarak katılan, Aktar Hüseyin Ermiş, çocuk sahibi olmak isteyip de, sperm azlığı nedeni ile çocuğu olmayanlar için, çok etkilki ve etkisi kanıtlanmış olan sperm artırıcı, bitkisel macunun tarifini verdi. ;
GEREKLİ MALZEMELER :
(tüm malzeler, çekilerek, toz haline getirilmiş olmalı)
* 700 gr bal
* 2 tatlı kaşığı toz haline getirilmiş harnup (keçiboynuzu),
* 2 tatlı kaşığı akırıkarha,
* 1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu,
* 1 tatlı kaşığı toz zencefil,
* 1 tatlı kaşığı soğan tohumu,
* 1,5 tatlı kaşığı sahlep,
* 1 tatlı kaşığı kebabe (kebabiye),
*1 tatlı kaşığı tere tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kimyon,
* 1 tatlı kaşığı günlük sakızı,
* 1 tatlı kaşığı karanfil,
* 1 tatlı kaşığı havuç tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kereviz tohumu,
*1 tatlı kaşığı tarçın,
* 1 tatlı kaşığı kırmızı ginseng,
* 1 tatlı kaşığı hardal tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kişniş,
* 1 tatlı kaşığı siyah turp tohumu,
* 1 tatlı kaşığı çakşır kökü,
* 50 gr arısütü,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bütün malzemeleri, cam bir kap içerisinde, tahta bir kaşık ile, loş bir yerde hazırlayın. (Arısütü, güneş veya ışık gördüğü zaman, özelliği bozulduğu için, loş yerde hazırlanması gerekmektedir. ) Karışımı, güneş görmeyen, serin bir dolapta kavanozda saklayın. Akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı, sabah kalktığınızda da 1 veya 2 tatlı kaşığı tüketin. en az 2-3 ay kullanılmalıdır. (Hüseyin Ermiş Aktar,Aktar Hüseyin Ermiş,,Bebek Sahibi Olmak İstiyorum,Bebek Sahibi Olmak İçin,Bebek Sahibi Olma,Sperm Azlığı,Sperm Azlığı Tedavisi,Sperm Artırıcı,Sperm Artırıcı Yiyecekler,Sperm Artırıcı Bitkiler,Sperm Artırıcı Şifalı Bitkiler,Sperm Attırıcı Bitkiler,Sperm Artırma,Sperm Çoğaltma,Sperm Çoğaltıcı bitkiler)
BÖĞÜRTLEN SUYU ;
Bu macunla birlikte, böğürtlen kökü suyunu da içmeniz gerekir. böğürtlen köü suyunun hazırlanı ise;
400 gr böğürtlen kökü 6 lt suda 30-40 dak. kaynatın. Süzdükten sonra, cam bir kaba koyup, buz dolabına yerleştirin. Sabah akşam aç karnına, birer çay bardağı için.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver