Spam, Trojan ve Spyware Yokedici Ücretsiz İndir Runscanner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Spam, Trojan ve Spyware Yokedici Runscanner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Runscanner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RunScanner, sisteminizdeki birçok arızaları ve virüsleri bularak temizleme/düzenleme’nize yarayan, kullanışlı ve ücretsiz bir yazılım. Gelişmiş arama sistemi sayesinde sisteminize bulaşmış tüm spam, trojen ve virüsleri bulur ve temizleyerek bilgisayarınızın rahat bir nefes almasını sağlar. Ayrıca küçük reklam yazılımlarını vs. yok ederek, sisteminize pop-up yoluyla giren casuslara göz açtırmaz. Gelişmiş virüs tarama sisteminin yanı sıra bu virüslerin veyada çeşitli dosya ve uygulamaların sistem dosyalarınıza verdiği zararlarıda bulur ve bu zararları onararak gidermeye çalışır.

Editör Notu: Tüm bu özellikleri sayesinde bir sistem kurtarıcı olan bu yazılımı, boyutununda küçük olmasından dolayı her pc kullanıcısına öneriyoruz. Çünkü; bazen ufak dosya hataları bile sisteminizin donmasına/kilitlenmesine yol açıyor, ayrıca bazen bilgisayarımıza sızan küçük bir reklam casusu dahi gittikçe sisteme zarar verebiliyor. Bunun için bu kullanışlı ve küçük boyutluyazılımı sizlere tavsiye ederiz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver