Spam Posta Filtreleme Programı Ücretsiz İndir SPAMfighter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Spam Posta Filtreleme Programı SPAMfighter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SPAMfighter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Outlook, Outlook Express, Windows Live Mail ve Mozilla Thunderbird kullanan kullanıcılar için eşsiz bir anti-spam aracı olan SPAMfighter ile gelen kutunuz her zaman tertemiz olacak. Microsoft tarafından sertifika desteği bulunan program kullanıcıların deneyim ile geliştirilirken basit kullanımı ile temiz bir e-posta hesabı sunuyor.

SPAMfighter üç milyondan fazla kullanıcı tarafından sürekli olarak güncellenen bir yazılım. Araç kurulduktan sonra gelen tüm e-postaları tarıyor ve yığın posta olarak nitelendirdiklerini farklı bir klasöre taşıyor. Bu filtrelemeye rağmen posta kutunuza istenmeyen iletiler geliyorsa tek tıkla onları SPAMfighter Community’e gönderebiliyorsunuz. Böylece daha sonra aynı adresten gelen sahte postalarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Bu durum diğer kullanıcıların gelecekte aynı postadan etkilenmemesini de sağlıyor. Araç yalnızca kurulduktan sonra gelen e-postaları gözlem altında tutuyor. Posta kutusundaki diğer dosyalar için simge çubuğuna ve More/Clean Folder’a tıklayarak daha önceki klasörlerinizi de temizleyebilirsiniz.

“Options” (Seçenekler) menüsündeki istatistik alanından SPAMfighter Topluluğu tarafından bildirilen ve başarılı olarak engellenen e-postaların sayısını görebilirsiniz. Son sürümü ile resim ve PDF spam eklentisi geliştirilmiş olan program İngilizce, Almanca, İspanyolca, Çince, Fransızca, Rusça gibi birçok dili destekliyor.

Desteklenen e-posta uygulamaları: Outlook 2000, 2002, 2003, 2007, 2010. Outlook Express 5.5 (ve üstü). Windows Mail, Windows Live Mail (POP3) ve Mozilla Thunderbird

Not !!! Program Pro sürümün deneme versiyonu olarak bilgisayarınıza iniyor. Fakat 30 gün içerisinde yazılımı satın almazsanız program otomatik olarak 30 gün sonunda standart sürüm’e geçiyor ve ücretsiz bu sürümün kullanımına ücretsiz olarak devam edebiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver