Spam Filtreleme Programı Ücretsiz İndir Spam Monitor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Spam Filtreleme Programı Spam Monitor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Spam Monitor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Spam Monitor e-postanıza gelen mailleri otomatik olarak tarayarak sizi spamlardan korur. Programı kapsamlı kullanmak isteyen kullanıcılar için Spam Monitor ekstra eklentilerle daha kapsamlı filtreleme seçeneği sunar.  Program POP3 ve IMAP4 kullanan mail programlarıyla sorunsuz çalışır. Program her seviyedeki bilgisayar kullanıcısı için uygundur. Kurulumdan sonra ayarları otomatik sihirbazıyla yaparak mailleri taramaya hemen başlar. Bu sayede her seviyedeki bilgisayar kullanıcısı programı rahatlıkla kullanabilir. Gelen kutunuzda spam taraması yapan program bu yolla bilgisayarınıza bulaşabilecek tehditlerden sizi korur. Özellikleri:POP3 ve IMAP4 destekler. LiveUptade ile kendini günceller.Outlook, Outlook Express, Netscape Mail, Mozilla Mail, Eudora ve Opera uyumlu olarak çalışır.Kara listeye aldığı e-postaların size spam göndermesini engeller.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver