Soy Ağacı Oluşturma ve Düzenleme Uygulaması Ücretsiz İndir Family Tree Builder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Soy Ağacı Oluşturma ve Düzenleme Uygulaması Family Tree Builder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Family Tree Builder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MyHeritage Family Tree Builder milyonlarca kayıt geçmişine sahip gelişmiş bir soyağacı servisidir. Aile, soyağacı, secere ve kütük bilgilerinize ulaşabileceğiniz ya da ekleyebileceğiniz gelişmiş özelliklere sahiptir. Bir soyadına sahip kişileri listeleyebilir, kendi soyadınızı ekleyebilir ve aramalarda çıkmasını sağlayabilirsiniz. Eğlence bölümünde ise hangi ünlüye benzediğinizi test edebilirsiniz. MyHeritage uygulamasının özellikleri:* Aile bireylerinizi ekleyebilir ve eşleştirebilirsiniz.* Her eklenen bireyin kendine ait profil sayfası.* Kişi bilgisi ve haritalar üzerinde konumunun işaretlenmesi.* Aile bireylerinin fotoğraflarının paylaşılması ve albüm haline gitirilebilmesi.* Hangi ünlüye benzediğinizi test edin. (üyelik gerektirmez.)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver