Sosyal Medya Oynatıcı Ücretsiz İndir Tomahawk Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sosyal Medya Oynatıcı Tomahawk Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tomahawk isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tomahawk farklı sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla bağlantı kurarken aynı zamanda internet üzerinden farklı kaynaklardan müzikler dinleyebileceğiniz ve kendinize özgü müzik listeleri hazırlayıp arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz sosyal bir medya oynatıcısıdır.

Programın Özellikleri:

Çoklu Kaynak: Farklı internet siteleri ve web servislerinden yararlanarak istediğiniz tüm müziklere ulaşarak dinleyebilir ve kendinize özgü çalma listeleri hazırlayabilirsiniz.
Odaklı: Program tek bir amaç için geliştirilmiş o da müzik dinlemek. İstediğiniz müzikleri dinleyin, arkadaşlarınızla paylaşın ve sürekli yeni şeyler keşfedin.
Sosyal: Google Chat, Twitter ve Jabber gibi ağlar üzerinden diğer makinelere ve arkadaşlarınıza bağlanabilirsiniz. Farklı çalma listelerine ve farklı bir çok müzik arşivine kolayca ulaşabilirsiniz.
Çapraz Platform: Windows, Linux ve Mac farketmeksizin programın kurulu olduğu her makineye ulaşabilir ve istediğiniz her türlü müziği kolayca bularak dinleyebilirsiniz.
Özel Kanallar: Dinlemek istediğiniz müzik türüne göre hazırlanmış farklı kategorilerdeki kanallarda gezerek istediğiniz müziği dinlemenin keyfine varın.
Genişletilebilir: Kullanıcı sayısı ne kadar çok artarsa arşivde o kadar artar ve günden güne büyüyor.
Çalma Listeleri: Kendinize özgü çalma listeleri oluşturarak paylaşabileceğiniz gibi arkadaşlarınızın oluşturduğu çalma listelerinde kolayca ulaşarak dinleyebilirsiniz.
Tamamen açık kaynaklı ve ücretsiz bir yazılımdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver