Sosyal Ağ Uygulaması Ücretsiz İndir Social Lite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sosyal Ağ Uygulaması Social Lite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Social Lite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Social Lite sosyal ağ hesaplarınızı tek bir pencere üzerinden basit bir şekilde yönetmeniz için geliştirilen başarılı bir yazılımdır. Farklı pencereler açarak sosyal ağ hesaplarınızı yönetmek bazen sıkıcı bir hal alabilir ama Social Lite, basit ve sade arayüzüyle bu işi bizler için çok daha eğlenceli bir hale getiriyor.

Bundan sonra sadece Social Lite uygulamasını kullanarak Twitter, Facebook ve Gmail hesaplarınızı tek bir pencere üzerinden kolaylıkla kontrol edebileceksiniz.

Tarayıcınızda farklı farklı pencerelerde hesap açmakla uğraşmaktansa bir seferliğine Socia Litel ile giriş yaparak tüm hesaplarınızla sürekli olarak bağlantı halinde kalabilir, mesajlaşmalarınızı ve arkadaşlarınızın güncellemelerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Programın ücretli sürümünde aynı anda birden fazla facebook, twitter veya google hesabını yönetmek gibi güzel bir seçenekte bulunmakta. Sonuç olarak Social Lite tarayıcılar üzerinde farklı sayfalarda sosyal ağ hesaplarıyla uğraşmaktan sıkılanlar için tam anlamıyla bir çözüm sunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver