sony sony ucuz mp3 player SONY W-SERIES mp3 özellikleri SONY W-SERIES MP3 Player

Etiketler: mp3, mp3 player, SONY W-SERIES MP3 Player fiyatları

SONY W-SERIES MP3 PLAYER Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

SONY W-SERIES MP3 PLAYER

Sony, yeni model MP3 çalar standartların dışına çıkıyor. Cebinizde taşımaya ve etrafınızdan sarkan kablolara son veriyor. İkiye ayrılabilen kulaklık pratik kullanımıyla göz dolduruyor işte yeni SONY W-SERIES MP3 Player

Apple’ın yeni iPod Shuffle’ıyla kullanıcılarının karşısına çıktığı bugünlerde boş durmayan Sony, yeni MP3 çalarını kullanıcılarının beğenisine sundu. Özellikle rengarenk tasarımıyla dikkat çeken yeni Sony W-Series Walkman, 2GB’lık hafızaya sahip.

12 saatlik bir batarya ömrüne sahip olan ve 3 dakika gibi çok kısa bir sürede şarj olabilen ürün, MP3, WMA, AAC ve WAV formatlarını da destekliyor. Ama asıl ilginç olan, cihazın aynı zamanda kulaklık olması. İkiye ayrılan yeni Sony, bu sayede sağ ve sol kulağa takılabiliyor.

Ürünün fiyat etiketinde ise 69 Dolar yazıyor. Sony’nin online satış mağazasında satışa sunulan Sony W-Series Walkman, henüz ülkemizde bulunmuyor.

Ürünü daha yakından incelemek ve nasıl kullanıldığını görmek için galeri sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

Son Aramalar: mp3, mp3 player, sony, sony ucuz mp3 player, SONY W-SERIES mp3 özellikleri, SONY W-SERIES MP3 Player, SONY W-SERIES MP3 Player fiyatları, SONY W-SERIES MP3 Player özellikleri nelerdir, SONY W-SERIES MP3 Player teknik özellikleri, SONY W-SERIES MP3 Player yorumlar, ucuz MP3 çalar, W-SERIES

mp3 çalar, sony w serisi mp3 fiyatları, galaxy mp3 player fiyatları, model mp3 sony, sony sensörlü mp3 çalar

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver