Sony Ericsson W302 Sony Ericsson W302 fiyatı Sony Ericsson W302 haberleri Sony Ericsson W302 karşılaştır

Etiketler: ericsson, sony, Sony Ericsson W302 özellikleri

Walkman Telefonda Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Walkman Telefonda

Sony Ericsson, Walkman™ cep telefonuna daha fazla kitlelere daha kaliteli müzik dinlemeyi sunmak için başarılı ve klasik Walkman™ özelliklerine dayanarak geliştirdiği yeni modeli W302′yi piyasaya sürdü.

Yeni Sony Ericsson Walkman® telefon W302, alüminyum ön kapaklı modern tasarımı, uygun fiyat seçeneği ve Walkman™ özelliklerini 10.5 mm boyutuyla inceliğinden taviz vermeden bir arada sunuyor. Herkese hitap eden telefonda, iki megapiksellik kamera, FM radyo ve TrackID™ özelliklerinin yanı sıra 512 MB’lık Memory Stick Micro™ (M2) bulunuyor.
null
Entegre kamera
Ekranlı vizöre, özel menülere, telefondaki görüntüleme ve mesajlaşma özellikleriyle doğrudan etkileşim özelliğine sahip dahili dijital kamera.
PictBridge – doğrudan telefonunuzdan yazdırma
Bilgisayarı ve fotoğraf düzenleme yazılımlarını bir kenarda bırakın. Sadece telefonunuzu yazıcıya bağlayıp resim seçin ve yazdırın.
FM Radyo
Havada müzik var – istasyonu ayarlayın ve zevkine varın. Telefonunuzda dahili bir stereo FM radyo vardır.
Hoparlör
Hoparlörü etkinleştirmek için hoparlör moduna geçin. Artık telefonunuzu kullanmak için ellerinize ihtiyacınız yok. Üstelik yaptığınız konuşmayı yanınızdakilerle paylaşmak açısından da ideal bir yol.
TrackID™ – müzik tanıma
Bu parça nedir? Müziği yalnızca birkaç saniye çalın, TrackID™ (Gracenote Mobile MusicID tarafından desteklenir) size birkaç saniyede şarkının adını, şarkıcının ve albümün bilgilerini getirsin.

Son Aramalar: ericsson, sony, Sony Ericsson W302, Sony Ericsson W302 fiyatı, Sony Ericsson W302 haberleri, Sony Ericsson W302 karşılaştır, Sony Ericsson W302 özellikleri, Sony Ericsson W302 yorumlar, w302

w302 yorumlar, w302 programları, w302 özellikleri, w302 arayanı engelleme, track ıd nedir nasıl kullanılır telefonda, telefonumda fm radyo programı bozuldu, sonyericson w302 fiyatı, sony ericsson w302 de numara engellemesi nasi oluyor, samsung w302 fiyat, nokia asha w302 ozellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver