Soğuk Algınlığına Mucize Kış Çayı-Soğuk Algınlığı Grip Çayı Hakkında Bilgi

Aşağıda Soğuk Algınlığına Mucize Kış Çayı-Soğuk Algınlığı Grip Çayı ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Soğuk Algınlığına Mucize Kış Çayı-Soğuk Algınlığı Grip Çayı

soğuk algınlığı çayı

soğuk algınlığı çayı

Grip ya da soğuk algınlığı şikayetlerinin arttığı şu günlerde sizlere vereceğim bitkisel çay tarifi ile birkaç gün içerisinde soğuk algınlığınızdan eser kalmayacak. Osmanlı dönemlerinde saray efradının da sıkça kullandığı bir şifa çayı olan Kış çayımız, bu nedenle osmanlı çayı olarak ta biliniyor. Yakın bir dostumun kullandığı bu doğal tedavi çayı, pek bilindik şifalı bitkisel ürünlerden imal ediliyor. Osmanlı çayının yapılışı basit olduğu gibi kullanımı kolay ve bir hayli de masrafsız bir çay olarak dikkat çekiyor.

Osmanlı Çayı için Gerekli Malzemeler.

Hibiskus (medine gülü) yaprağı, kurutulmuş portakal ve elma kabuğu, kuru karanfil, kuş üzümü, zencefil tozu ve naneden oluşan çayımız hem öksürüğe bitkisel çözüm olarak gece öksürüklerini kesici etki yapıyor hem de grip ve soğuk algınlığı neticesinde görülen burun akıntısı, boğaz ağrısı ve burun tıkanıklığına iyi geliyor. Ciğerlerde öksürüğe neden olan bakterileri ve mikropları kırıcı etkisi olan Osmanlı Çayını sabah öğle ve akşam 1 er su bardağı tüketmelisiniz. Soğuk algınlığına doğal çözüm olan bu bitkisel çay, hem içerdiği C vitamini hem de yüksek orandaki bitkisel esansiyel yağlar ile sağlığınıza sağlık katacaktır.

Osmanlı Çayının Yapılışı:

Bir tatlı kaşığı Osmanlı Çayı’nı fincana koyup üzerine sıcak su dökün. 3-4 dk bekletin. İçine de 1 kaşık kestane balı. Çayınız hazır. Tadı da güzel, hani şifalı şeyler genelde çirkin olur ya, bunu keyiften bile içebilirsiniz, öyle hoş bir tadı var.

Bu arada bu Medine Gülü (Hibisküs) kan şekerine iyi geliyor ve yüksek kan şekerini de düzenliyormuş, Hibisküs yapraklarının dolaşımı açıcı ve psikolojiye iyi gele etkisi de varmış.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver