SoftPerfect Ağ Tarayıcısı Ücretsiz İndir SoftPerfect Network Scanner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

SoftPerfect Ağ Tarayıcısı SoftPerfect Network Scanner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SoftPerfect Network Scanner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SoftPerfect Ağ Tarayıcısı ücretsiz bir programdır. Modern bir ara yüze ve gelişmiş özelliklere sahip olan SoftPerfect Ağ Tarayıcısı; çok kanallı IP, NetBIOS ve SNMP tarayıcıdır. 

SoftPerfect Ağ Tarayıcısı, hem bilgisayar güvenliği ile ilgili olan genel kullanıcılar için hem de sistem yöneticileri için tasarlanmıştır. Bu program, bilgisayarınıza sorgu atabilir, TCP bağlantı noktalarını tarar ve ağınızda, sistemde ve gizli olanları da kapsamak üzere hangi tipte bilgilerin paylaşıldığını görüntüler.

Program, aynı zamanda ağ sürücüleri gibi paylaşılan dosyaları tanımanızı sağlar ve onları Windows Explorer ile tarayarak sonuç listesini filtreler ve daha fazlasını yapar. SoftPerfect, kullanıcı tanımlı bağlantı noktalarını kontrol eder ve herhangi biri açıksa bunu rapor eder. Bu program, bilgisayar adlarını çözebilmenizi sağladığı gibi, iç ve dış IP aralığınızı da otomatik olarak algılar.

Özellikler:

Bilgisayarlara sorgu atar,
Yönetici olarak çalıştırmayı gerektirmez,
Donanım adreslerini algılar,
Paylaşılan gizli dosyaları algılar,
Ağ kaynaklarına bağlanarak onları keşfetmenizi sağlar,
Harici üçüncü parti uygulamaları başlatabilir,
Ağ mesajları gönderimini, uzaktan kapanmayı ve uyanmayı destekler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver