Sniper Elite V2 Oyununun Türkçe Yaması Ücretsiz İndir Sniper Elite V2 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sniper Elite V2 Oyununun Türkçe Yaması Sniper Elite V2 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sniper Elite V2 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan Sniper Elite V2 Türkçe Yaması. Oyunları artık daha verimli ve konusuna hakim bir şekilde oynamak istiyorsanız, Türkçe yama dosyalarını tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oyuna uygulayabilir ve oyunları Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Sniper maceramız kaldığı yerden devam ediyor. İkinci dünya savaşı sırasında geçen Sniper Elite V2’de gizlilik ve sıfır hata sizi başarıya taşıyacak ayrıca hayatta kalmanıza yarayacak. Nazilerin tarafından ürtetilen V2 roketlerini bulmalı ve Sovyetlerin gizli planlarına engel olmalısınız. Siz ve sniper tüfeğiniz, bu macerada başka kimse yok.

NOT: İndirmiş olduğunuz Türkçe yama dosyasını oyuna kurmak için gerekli talimatlar arşiv dosyasının içinde yer alıyor. Kurulum ile ilgili metin dosyasının içerisinde yer alan işlemleri uygulayarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver