Slayt yapma programı ücretsiz Slayt programı indir video Video hazırlama programı

Etiketler: bedava Slayt programı, Slayt, Video yapma programı

Ücretsiz Video ve Slayt Hazırlama Programı İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Video ve Slayt Hazırlama Programı İndir

Son zamanlarda internetin yaygın olarak kullanılması ve sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz video ve slaytlar hazırlayabileceğiniz kaliteli ve ücretsiz bir programdır. Facebook, twitter, Youtube gibi sitelerde yayınlayabileceğiniz video veya slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz. Ezvid programı ücretsizdir. Windows Live Movie Maker programından hoşlanmayanlar veya iyi bir alternatif arayanlar için hazırlanmış bir yazılımdır. Programın kullanımı kolaydır. Windows 7, Vista ve Windows XP işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Ezvid özellikle Youtube için video ve slayt gösterisi hazırlama programıdır. Hazırlamış olduğunuz video ve slayt gösterilerini Youtube da paylaşmak için programın içerisinden upload etme imkanı verilmiş. Tek yapmanız gereken videonuzu hazırladıktan sonra program arayüzünde bulunan “Upload to youtube” butonuna tıklamaktır. “Add media” butonuna tıklayarak slayt gösterisi oluşturmak için kullanılmak üzere bilgisayarınızdaki video ve resimleri seçmenizi sağlar. “Add text” butonunu kullanarak yazı tipi ve renkleri kullanarak slayt gösterisi için yazılar yazabilirsiniz.

Ezvid, JPG, PNG, GIF ve diğer hareketsiz görüntüleri destekler. Slayt gösterileri ve fotoğraflarınızdan videolar yapabilirsiniz. RPG videolar yapabilir, AVI, WMV ve MOV dahil olmak üzere tüm ana video formatlarını destekleyen program ile yaratıcılığınızı konuşturarak mükemmel videolar yapabilirsiniz.

Ezvid Programını İndir 

Son Aramalar: bedava Slayt programı, Slayt, Slayt yapma programı, ücretsiz Slayt programı indir, video, Video hazırlama programı, Video yapma programı, youtube için Video hazırlama, youtube videosu yapma programı

slayt hazırlama programı, slayt programı indir, windows 7 ultimate slayt programı indir, slayt hazırlama programı indir, internetsiz slayt yapma programı, windows 7 slayt yapma programı indir, video slayt programı indir, video sunum hazırlama programı, slayt video programı indir, ücretsiz slayt indir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver