Skype ile sabit telefon araması Skype kullanımı Skype nasıl kullanılır Skype programı ile arama yapma

Etiketler: Skype, Skype ile cep telefonu araması, Skype programı ile çağrı yapma

Skype İle Telefon Araması Nasıl Yapılır Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Skype İle Telefon Araması Nasıl Yapılır

Skype programı ücretsiz olarak indirip yükleyebileceğiniz ve diğer Skype yüklü bilgisayarlar ile ücretsiz konuşabileceğiniz bir programdır. Skype programı ile cep telefonu ve sabit hatları daha ucuza arayarak konuşmalar yapabileceğiniz bir programdır. Programın Türkçe dil desteği ve sade bir arayüze sahip olduğundan kullanımı oldukça kolaydır. Skype, sekmeli konuşma pencereleri arasında hızlı ve akıcı yazışmalar yapabileceğiniz ve SMS gönderebileceğiniz bir programdır. Sesli mesaj, çevrimdışı durumda çağrı yönlendirme gibi ekstra özelliklere sahip olan Skype programı ile sahip olacaksınız. Skype kullanıcısı ile görüntülü ve sesli video konferans yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonu ve sosyal ağ entegrasyonları sayesinde her alanda rahat kullanıma sahip olacaksınız.

Skype Programını İndir

Yapmanız gereken ilk iş yukarıdaki size verdiğimiz linkten Skype programını indiriyorsunuz. “Skype Free” ücretsiz sürümüdür. Daha önce hiç kullanmadıysanız bu sürüm ile başlayabilirsiniz. Programı indirmek için bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesap bilgilerinizi girerek uygulamayın indiriyorsunuz. İndirdikten sonda programın kurulumu oldukça basit sözleşmeyi kabul edin ve kurulum sihirbazını devam ettirerek kurulumu sonlandırın. Yükleme işlemi sona erdikten sonra hesap oluştururken kaydettiğiniz “Skype Adı ve Parolanızı” girerek “Oturum Aç” butonuna tıklayın ve programı çalıştırın. Programı kullanmadan önce uyarmadan devem etmeyelim Skype aramalarında sadece çağrı yapmak ücretsizdir. Diğer yapmak istedikleriniz için dikkatli kullanmalısınız.

Skype programı ile arama yapabilmek için numara çevir butonuna tıklayarak arama yapabilirsiniz, “Kişisel Bilgiler” seçeneğinden bilgilerini değiştirebilirsiniz. Ana penceredeki “Bir kişi ekle” yazısına tıklayarak arkadaşlarınızı ekleyin.  “E-posta”, “Telefon numarası” , “Tam adı” ve “Skype Adı” bölümlerine uygun bilgileri girerek Ekle butonuna tıklıyorsunuz. Kişileri ekledikten sonra Skype programının tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Ana sayfadaki Bir numara çevir butonuna tıklayın aşağıda ekrandaki gibi telefon numarası çevirerek arama yapabilirsiniz. 

Son Aramalar: Skype, Skype ile cep telefonu araması, Skype ile sabit telefon araması, Skype kullanımı, Skype nasıl kullanılır, Skype programı ile arama yapma, Skype programı ile çağrı yapma, Skype programını indir

skype ile telefon görüşmesi nasıl yapılır, tablet pc ile telefon görüşmesi yapılır mı, skype görüşmesi nasıl yapılır, skype den nasıl arama yapılır, bilgisayardan telefon görüşmesi nasıl yapılır, skype arama nasıl yapılır, android ucretsiz sabit telefon arama, skype telefon arama, skype telefon nasıl kullanılır, skype telefonda nasıl kullanılır

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver