Skype Görüşmelerini Kaydedin Ücretsiz İndir iFree Skype Recorder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Skype Görüşmelerini Kaydedin iFree Skype Recorder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iFree Skype Recorder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iFree Skype Recorder, Skype üzerinden yaptığınız sesli görüşmeleri kaydetme yeteneğine sahip, güçlü ve kullanımı kolay bir programdır. Program ile, Skype2Skype / SkypeOut / SkypeIn / Skype Conference çağrılarını kolayca kaydedebilirsiniz.

Programın elverişli özellikleri: Tamamen ücretsizdir, hiçbir kısıtlama yoktur. İsterseniz çağrıları otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Şu çağrıları sorunsuz kaydeder: Skype to Skype çağrıları, SkypeOut/SkypeIn çağrıları, Skype Conference. Görüşmeleri tek yönlü (siz / diğerleri) veya çok yönlü kaydedebilirsiniz. Görüşmeleri MP3 formatında kaydeder. Siz bilgisayar başında olmadığınızda iletilere otomatik cevap atabilir. Çağrı görüşmeleri kaydı listesi hazırlar. Programın kendine ait MP3 oynatıcısı vardır. Kullanımı çok kolaydır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver