Skype geçmişi silme Skype geçmişi temizleme Skype gönderilen mesajları temizleme Skype kayıtlı dosyaları silme

Etiketler: Skype, Skype arama kaydını silme, Skype numaraları silme

Skype Geçmişi Nasıl Temizlenir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Skype Geçmişi Nasıl Temizlenir

Skype programında yaptığınız tüm işlemler kayıt altına alınır. Yaptığınız aramalar, gelen aramalar, mesajlar dosya transferleri kayıt altında tutulur. Daha sonra istemeniz halinde verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Ancak bu durum her zaman iyi olmayabilir, ikinci şahısların bu verilere ulaşması hoş olmayabilir. Özellikle ortak kullanılan bir bilgisayarsa Skype geçmişini silmelisiniz. Skype geçmişini silmek temizlemek istiyorsanız aşağıdaki adımları sırası ile uygulayınız.

Skype Geçmişini Temizlemek için sırası ile şu adımları uygulayın;

Ana ekrandan Araçlar daha sonra Seçenekler adımlarını izliyorsunuz. Seçenekler penceresinden Gizlilik sekmesine tıklıyorsunuz. Geçmiş kaydı altında seçeneklerden istediğiniz zamanı seçin ve Geçmişi sil butonuna tıklayın. Karşımıza çıkan küçük pencereden Sil butonuna tıklayarak Skype geçmişini silebiliyorsunuz.

Eğeri isterseniz Skype kayıt tutmaya bilir, yine aynı ekrandan Geçmiş kaydı altında Tutma seçeneğini seçerseniz Skype artık bilgileri hafızasında tutmayacaktır.

Son Aramalar: Skype, Skype arama kaydını silme, Skype geçmişi silme, Skype geçmişi temizleme, Skype gönderilen mesajları temizleme, Skype kayıtlı dosyaları silme, Skype numaraları silme

skype geçmişi silme, skype adını nasıl silerim, skype de yazışmalar nasıl silinir, skype gecmisi nasil silinir, skype iptal et, skype telefondan facebokk isimlerini silme, skype görüşmelerini silme, asha gönderilen msjları kaydetmeme, cep telefonu skype mesajları silme, skype de eski görüşmeler nasıl silinir?

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver