Siyah Noktalar Nasıl Geçer, Siyah Noktalara Bitkisel Çözümler, Siyah Noktalara Bitkisel Kürler

siyah noktalara doğal çözüm, siyah noktalara iyi gelen bitkileri, siyah noktalardan kurtulma yolları, siyah noktalardan nasıl kurtulunur

Siyah noktalara bitkisel çözüm

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Siyah noktalara evde kalıcı çözüm arayanlara sesleniyorum, cildinizde istenmeyen bu misafirleri yok etmek için yapacaklarınız o kadar basit şeyler ki, bence hiç durmayın ve güzelliğinize gölge düşüren bu sorunları yoğurt, mısır unu, kil, turp ve gliserinden oluşan karışımlarla yok edin. Siyah noktalara bitkisel çözümleri denemek isteyenler için işte tarifleri;

 

Bir adet limon kabuğu rendeleyin. Bir çorba kaşığı yoğurt ve bir yemek kaşığı mısır ununu karıştırın. Bu karışıma rendelediğiniz limon kabuklarını da ekleyerek yüzünüze masaj yaparak sürün. 15 dakika sonra ılık suyla yıkayın.

Her biri birer tatlı kaşığı olmak üzere mısır unu, kil, el kremi ve suyu karıştırın. Karışımı cildinize sürün. Maske kuruduktan sonra ovarak çıkartın. Haftada bir kez uygulayın.

Kırmızı turp yıkayın ve kabuklarıyla beraber rendeleyin. Bit tülbent yardımı ile süzerek içine elma sirkesi ekleyin. Karışım güneş görmeyen akranlık bir ortamda üç gün bekletilecek ve üç günün ardından siyah noktaların bulunduğu bölgeye sürülecektir. Bir hafta uygulanmalıdır.

Birer tuta kırlangıç otu ile ayrık otunu karıştırın. Karışıma bir litre su ekleyin ve kaynatın. Bir gece dinlenmeye bırakın ve siyah noktaların üzerine sürün.

Bir tatlı kaşığı gliserin ve 2 damla asilbent tentürünü karıştırın. Karışımı siyah noktaların üzerine bolca sürün. Karışı cam bir şişede saklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver