Siyah inci Kremi-Beyaz İnci Tozu Maskesi Hakkında Bilgi

Aşağıda Siyah inci Kremi-Beyaz İnci Tozu Maskesi ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Siyah inci Kremi-Beyaz İnci Tozu Maskesi

Pürüzsüz bebek gibi bir cilt
Günlük hayatta maruz kaldığımız birçok faktör cildi olumsuz şekilde etkiliyor. Cilt gözeneklerine yerleşen toz ve mikroplar cilt yapısını bozuyor. Açılan gözenekler ve oluşan pürüzler tavuk derisini andırabilir. İnci kremi yenilediği cilt dokusuyla açılan gözenekleri ve pürüzlerle oluşmuş kötü görünümleri düzeltecek.

Sivilce ve aknelerin yok olması
Cildin yapısından kaynaklanan sivilce ve akneler olabilir. Sivilce ve aknelere doğru bakım yapılmadığı takdirde kalıcı lekelere dönüşür. Akneler deri altında oluşan ve kolay geçmeyen cilt lekeleridir. İnci kremi özellikle sivilce ve akneler üzerinde yapıcı etkilere sahip. Zamanla sivilce ve akne lekelerini azaltacak ve tekrar oluşumunu önleyecek.

Ciltteki toksinlerin ve ölü hücrelerin atılması
Toksinlerin sebep olduğu hücre ölümleri cildi cansız bir hale getirir. Cilt tazeliğini kaybeder ve kof bir görünüm oluşturur. İnci kremi cildin içine hapsolmuş, yerleşmiş bütün toksinleri ve toksin saldırılarıyla ölmüş bütün hücreleri ciltten temizler.

Hızlanan kan dolaşımı
Vücudumuzdaki kan dolaşımının hızı çok önemli. Hızlı kan dolaşımı cilt için nefes demek. İnci kremi cilde uygulanmaya başlandığı andan itibaren kan dolaşımını hızlandırır.

Nem ve renk dengesi
Hava şartları, yaşa bağlı nedenler ve kuru cilt yapısı nem dengesini etkiliyor. Nemlenmeyen cilt kurur, yaşlanır ve solar. İnci Tozu Kremi ona gerekli nemi ve kendi doğal rengini kazandıracak.

Yaşlanmayı geciktirmesi ve kırışıklıklar üzerinde olumlu gösterdiği olumlu etkiler
Yaşlanma doğal bir süreçtir. Önlenemez fakat doğru kozmetiklerle geciktirilebilir. İnci kreminin düzenli kullanımıyla yaşlanma etkileri geciktirebilir.

Cildin yenilenmesi ve canlanması
Cilt sürekli kendisini yenilerse taze ve canlı kalacaktır. Pearl Cream-inci kreminin içinde bulunan bütün doğal ve etken maddeler cildi yeniler ve canlanmasını sağlar.

Cildin sıkılaşması
Sıkça şikâyet edilen sorun cildin gevşek oluşudur. Sıkı olmayan cilt kendini daha yaşlı gösterir. İnci kremi cildi sıkılaştıracak ve toparlayacak.

İNCİ KREMİ) – NEMLENDİRİCİ & KORUYUCU

İnci Tozu Kremi, saf  incilerin öğütülmesi ile elde edilmiş inci tozları ve özenle seçilmiş doğal bitki özleri ve doğal E vitamini ile güçlendirilerek formüle edilmiş koruyucu cilt bakım kremidir.

İnci Kreminin Faydaları nelerdir

 • Hücre yapısını yenileyerek, cildin iyileşme hızının artmasına, canlandırılmasına, toparlanmasına
 • Erken yaşlanmaya neden olan serbest radikalleri nötralize ederek, kırışıklıkların giderilmesine
 • Cildin doğal nem dengesini düzenleyerek, canlılık ve parlaklık kazanmasına
 • Pürüzsüz bir cilt oluşumuna
 • Ciltteki kızarıklık ve tahrişlerin giderilmesine
 • Ciltteki ölü hücrelerin atılmasına
 • Sivilce ve aknelerin küçülmesine
 • Cildin doğal renginin korunmasına
 • Ciltteki kan dolaşımının hızlanmasına
 • Cildin elastikiyetinin arttırılmasına ve cildin sıkılaştırılmasına
 • Erkeklerde traş sonrası oluşan tahriş ve kızarıklıkların giderilmesine

yardımcı olur.
İnci tozu, insanın cilt dokusu gibi, mineral tabanlı organik yapısında çeşitli bioaktif moleküller ihtiva eder.İçerdiği bir çok aminoasit ve besleyici maddeler cilt bakımı için mükemmel bir kaynaktır. İnsan cildi için hayati önem taşıyan yapı taşları ve proteinlerin de arasında yer aldığı yirmiden fazla amino asit ve bir düzinenin üzerinde mineral içeren inci tozunun cildin metabolizmasını hızlandırıp, hücre yenileyici, sıkılaştırıcı, canlandırıcı ve kırışıklık önlemeye yardımcı etkileriyle cildin gençleşmesine katkıda bulunduğu bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.

Bu muhteşem hücresel yeniden doğuştan etkilenilerek tasarlanmış İnci Tozu Kremi,bir kez daha cildin kendi “gençlik kaynağını” bulmasına yardımcı olan, muhteşem bir cilt bakım kremidir.

Cildin dokusu için bir lüks olan İnci Tozu Kremi her detayı dikkatle tasarlanmış bilimsel çalışmalar sonucu oluşturulmuş eşsiz bir dermokozmetik markasıdır.İnanılmaz yumuşak ve eriyen yapıları ile şahane kokusu tüm bedeni ve yüzü sarar.Günlük cilt bakımında eşsiz duygular yaratan incilerin kucaklayışını anımsatarak, güzelliğin ve cazibenin ruhunu hissettiren bir duygu oluşturur.

İnci Tozu Kremi, yüksek konsantrasyonlu içerik maddelerin birleşimi ile formüle edilmiştir.Geçen zamana karşı savaşan sıra dışı içeriklere sahiptir.Formüllerin kalbinde, cildin vazgeçilmez fonksiyonlarını yeniden harekete geçiren, onu koruyan ve leke belirtilerinin düzeltilmesine yardımcı olan içerikler taşır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver