Sivilce İçin Maske, Sivilce Maskesi, Sivilcelere Bitkisel Çözüm

suna dumankaya sivilceler, suna dumankaya sivilceler için, suna dumankaya sivilceler için maske, suna dumankaya sivilceler için maske tarifi

Suna Dumankaya sivilce maskesi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok kişinin en büyük sorunlarından olan sivilceler, Suna Dumankaya’nın sivilce maskesi ile tarihe karışarak artık ne kadınların güzelliklerine nede erkeklerin yakışıklılıklarına gölge düşüremeyecek. Bitkisel yöntemler her zaman için her türlü sorunlara çözüm yolu olmuş ve her zaman da olmaya devam edecek. Sivilcelere bitkisel çözümler arayanlar için güzellik uzmanı Dumankaya’nın tarifini öneriyoruz.

Suna Dumankaya’nın sivilceler için vermiş olduğu bu maske sadece sivilcelerden kurtulmanızı sağlamayacak, aynı zamanda ipeksi bir cilde de sahip olmanıza muavenet edecektir. Bitkisel sivilce maskesini haftada bir kere uygulamanız yeterli.

Suna Dumankaya sivilceler için maske

 

Malzemeler

 • Bir tatlı kaşığı kalendula çiçeği
 • Patates
 • Bir tatlı kaşığı tarla at kuyruğu
 • Bir tatlı kaşığı kartopu çiçeği
 •  

  Hazırlanışı

  Öncelikle patatesi ayrı bir kapta haşlayın. Patates haşlanırken kalendula çiçeği, tarla at kuyruğu ve kartopu çiçeğini de bir bardak su ile kaynatın. Ardından patatesin suyunu süzün ve bitkilerden hazırlamış olduğunuz çayı patatesin içine dökün. Ardından patatesi ezin ve elde eteğiniz karışımı yüzünüze sürün. En fazla 20 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cevap Ver