Sitelerin Mobil Cihazlardaki Görünümünü Test Etme Aracı Ücretsiz İndir Adobe Shadow Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sitelerin Mobil Cihazlardaki Görünümünü Test Etme Aracı Adobe Shadow Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adobe Shadow isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık Adobe Edge Inspect olarak isim değiştiren programın yeni versiyonunu edinmek için Windows Adobe Edge Inspect sayfamızı kullanabilirsiniz.

Web sitelerinin mobil cihazlardaki görünümünü test etmek için hazırlanan Adobe Shadow web geliştiriciler için hazırlanmış bir program. En iyi sonucu alabilmek için web sitelerinin her cihaz için test edilmesi ve nasıl görüntülendiğinin bilinmesi gerekir. Adobe Shadow modern web standartlarına göre güncellenerek en doğru sonucu almanızı sağlar. Her tarayıcı güncellemesi ve markete giren her yeni mobil cihazdaki test aşaması kullanıcı geri dönüşleriyle optimize edilir. Kısacası hazırlanan web sitelerinin doğru standartlarda tasarlanıp tasarlanmadığını test edecek iyi bir araca ihtiyaç duyanlar Adobe teknolojisiyle hazırlanmış Shadow’u deneyebilirler. Program önizleme ve test süreçleri dışında hataların ayıklanması için de kullanabilir. Mobil cihazlarla uzaktan erişim desteği sunan Adobe Shadow ile farklı ekran çözünürlüklerinde sitenizi görüntüleyerek düzenleme yapabilirsiniz.

Etkili bir önizleme deneyimi için tasarlanan Adobe Shadow’u kullanmak için Chrome Adobe Shadow eklentisini, Adobe Shadow iOS uygulamasını veya Adobe Shadow Android uygulamalarını aynı anda kurmanız gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver