Site Yapım ve Yönetim Uygulaması Ücretsiz İndir WebSide Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Site Yapım ve Yönetim Uygulaması WebSide Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WebSide isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sizinde bir web sayfanız olsun istemez misiniz? WebSide site yapım aracı ile artık site sahibi olmak çok kolay. Üstelik dakikalar içerisinde bir site sahibi olabilirsiniz. Onlarca hazır site şablonu, logosu, animasyonu ile sizde profesyonel siteler yapabileceksiniz.

Sayfanıza bilgisayarınızdan veya diğer web kaynaklardan yazılar, resimler, animasyonlar… yükleyebilirsiniz. Böylece sitenizi kendinize özgü hale getirebilirsiniz. Kendinize özgün sitenizi oluşturarak sizde tasarımlarınızı konuşturabilirsiniz. Bütün bunlar için tek yapmanız gereken WebSıde’ ı bilgisayarınıza indirmek ve kurmak. Böylece dakikalar içerisinde web sahibi olabilirsiniz.

Site yapım aşamaları:

Site şablonunu seçmeSite adını ve Sloganını belirlemeSite dili ve alfabesi seçmeAnahtar kelimeliri oluşturma (arama motorları için)Kendinize özgün logo eklemeSite sayfa isimlerini belirlemeSite yöneticisi mailiSayfalara bağlantı eklemeSayfanıza istediğiniz resim, metin, döküman vs. eklemeSitenin son halini tarayıcınızda önizleyebilmeÇalışmanızı kaydedebilmeÇalışmalara kalınan yerden devam edebilme ve siteyi düzenleme

-Bunlara benzer daha birçok özellikle mükemmel kalitede, dakikalar içerisinde Profesyonel siteler hazırlayabileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver