Sistemi Takip turkcell Turkcell Araç Takip Sistemi nasıl yapılır

Etiketler: araç, Araç Takip Sistemi

Turkcell Araç Takip Sistemi Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Araç Takip Sistemi

AraçTakip servisi sayesinde şirketler, sahadaki araçlarına ait konum, hız ve yön bilgilerini internet sayfası üzerindeki uydu haritasından dilediklerinde izleyebilir, hizmet kalitesiyle müşteri verimini artırabilir. Ayrıca başarılı ya da şirkete zarar veren personeli ayrıştırabilir ve operasyon kabiliyetiyle şirket performansını en üst seviyeye çıkarabilir. Araç takip sistemi adından da anlaşıldığı gibi aracınızın uydu aracılığı ile nerede olduğunu kaç km hızla gittiğini takip edebileceğiniz bir sistem, temel olarak araca yerleştirilen takip cihazının dünya yörüngesinde bulunan GPS uydularından aldığı veriyi araç içi sensörlere ait verilerle birleştirerek GSM şebekesini kullanıp GPRS yoluyla MobilGPS sunucularına aktarması, ardından bu verinin işlenerek müşterinin internet üzerinden takip edebilmesinden ibarettir. Sistemin çalışma şeması aşağıda sunulmuştur.

AraçTakip sistemi, GPS sistemi kullanarak araçların kontrol merkezindeki bilgisayarlar aracılığı ile dijital haritalar üzerinden takibinin yapılmasını sağlar. Araç filolarını yönetmek, anlık olarak izlemek, güvenliklerini sağlamak ve optimal kullanımlarını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

AraçTakip sistemi, saha satış ve dağıtım ekibi olan şirketler, özellikle kargo, kurye, araç kiralama, ulaşım, taşımacılık, dağıtım gibi sektörler için en ideal çözümdür.

Araç Takip uygulamasıyla araçlar online ve geçmişe yönelik olarak harita üzerinde izlenebilir, bulunduğu adres ve hızları, araçla ilgili özet bilgiler (sürücüsü, taşıdığı yük gibi) görülebilir. İsterseniz araçları tek veya çeşitli gruplara göre sınıflandırılıp izleyebilir, havadan programlayabilir, araçların hızları ve duraklama yapılan yerler gibi durumlar için uyarılar tanımlayabilir, her araç için ayrı raporlar alabilirsiniz.

Turkcell faturalı kurumsal abonesi iseniz, 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya varsa Satış Yöneticinize başvurarak araç takip paket aboneliklerine sahip olabilirsiniz.

Son Aramalar: araç, Araç Takip Sistemi, Sistemi, Takip, turkcell, Turkcell Araç Takip Sistemi nasıl yapılır

turkcell araç takip sistemi, araç takip sistemi internetten uygulama şeması, turkcell telefon takip sistemi, araç takip sistemi nasıl anlaşılır, araç takip sistemi nasıl yapılır, turkcell uydu takip programı, araç takibi nasıl yapılır, araç takip nasıl anlaşılır, nokkon araç takip sistemi fiyatları, turkcell araç takip sistemleri fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver