Sistem Verimliliği Arttırma Programı Ücretsiz İndir JetClean Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sistem Verimliliği Arttırma Programı JetClean Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda JetClean isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

JetClean, bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyalardan kurtulmak ve sabit diskinizde yer açmak için size yardımcı olabilecek başarılı bir araçtır. Böylece aynı zamanda bilgisayarınızın performans düzeyini arttırmanız da mümkün olacaktır.

Oldukça temiz bir arayüze sahip olan JetClean ile kayıt defteri bakımı, Windows ürünleri, uygulamaları, kısayolları ve RAM üzerinde işlem yapabilirsiniz.

Program ile başlangıç programlarını düzenleyebilir, sistem kayıtlarını temizleyebilir, geçmiş işlemleri listeleyebilir, Windows yazı fontlarını görüntüleyebilir ve aynı zamanda sanal sürücü oluşturabilirsiniz.

Ayrıca JetClean ile sistem bilgilerinizi görüntüleyebilir, bilgisayarınıza yüklediğiniz programları kaldırabilir ve bilgisayarınızın başlangıcında çalışan uygulamaları yönetebilirsiniz.

Basit bir kullanıma sahip olan JetClean, sistem kaynaklarını yormadan sorunsuzca ve hızlı bir şekilde çalışır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver