Sistem Temizleme Programı Ücretsiz İndir Eusing Cleaner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sistem Temizleme Programı Eusing Cleaner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Eusing Cleaner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eusing Cleaner, ücretsiz sistem optimizasyonu ve gizli temizleme aracıdır. Bu program, sisteminizde kullanılmayan dosyaları, geçersiz kayıt defteri girdilerini bulmanızı ve kaldırmanızı sağlar.

Eusing Cleaner ile internet geçmişinizi ve 150’den fazla üçüncü parti uygulamalar geçmişini temizleyebilir. Temizlenmesini istediğiniz ve silinmesini istemediğiniz parçaları ve çerezleri seçebilirsiniz.

Bu program, tek bir basit tıklama ile tarayıcınızdan; ön belleği, çerezleri, geçmişi, otomatik tamamlama hafızasını siler ve Windows’un çalıştırma, arama geçmişi ile geri dönüşüm kutusunu temizler.

Bu programla sildiğiniz verileri ger alamazsınız.

Eusing Cleaner, ek olarak, tam özellikli kayıt defteri temizleyicisi içerir ve geçersiz ya da eskimiş bilgi için Windows’un kayıt defterini tarar. Ardından bulunan hataların bir listesini görüntüler. Geçersiz girdileri düzelttikten sonra, sisteminiz daha kararlı olacak ve daha hızlı çalışacaktır.

Program, bütünleşmiş bir yedekleme özelliği sunar. Böylece, temizleme işlemlerinin herhangi bir soruna neden olması durumunda kayıt defterini geri yükleyebilirsiniz.

Eusing aynı zamanda kayıt birleştirme içerir. Boşlukları, parçaları ve Windows kayıt defteri dosyaları israf alanını kaldırarak sistem performansını artırır. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver