Sistem Tarayıcı ve Adware Temizleyici Ücretsiz İndir Adware Away Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sistem Tarayıcı ve Adware Temizleyici Adware Away Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adware Away isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adware Away bilgisayarınızın yavaşlamasına sebep olan, kötü niyetli ve zararlı reklam yazılımlarına karşı bilgisayarınızı tarayıp bulunanları kolaylıkla sisteminizden silebilmenize olanak sağlayan profesyonel bir güvenlik programı. Hızlı bir şekilde belirlediğiniz bölgelerde ve sistem dosyalarında aramalar gerçekleştirip bilgisayarına yüklenmiş olan adware niteliğindeki programları anında silebilirsiniz.

Genel Özellikleri:

Sistemdeki tüm adware, malware ve trojan gibi zararlı yazılımları ve bunların sisteminizde açtığı hasarları kısa sürede bulur, temizler ve onarır.

Yeni çıkan kötü amaçlı yazılımları tespit eder ve bunların bilgisayarınıza zarar vermesine izin vermeden kısa sürede bunları yok eder. Güncellenen virüs veritanaı ve tam sistem taraması (full scan) özelliği sayesinde eski ve yeni tehditlere karşı her zaman güçlü tarama işlemleri gerçekleştirebilir.

Profesyonel teknik destek aracı sayesinde uzaktan çözümler bulabilir ve profesyonel yardım alara daha etkin bir güvenlik sağlayabilirsiniz.

Çok güçlü bir yazılım olan ve sisteminizdeki büyük, küçük her türlü tehlikeye karşı koyabilen Adware Away size bu konuda %100 garanti sağlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver