Sistem Performansını Arttırma Ücretsiz İndir Tweak Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sistem Performansını Arttırma Tweak Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tweak Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tweak Manager sisteminize ince ayar yapmanızı olanaklı kılan, kullanımı oldukça basit bir programdır. Tweak Manager ile kayıt defteri ya da sistem ayarları hakkında pek fazla bilginiz olmadan sistemizine ince ayar çekmeniz mümkün. Programda bulunan ayarların tanımları anlaşılır olduğundan herhangi bir ince ayar için tıkladığınızda bunun sonucunun ne olacağını anlıyorsunuz.

Masaüstünde sağ tıklamanın çalışmamasından CD yakmanın kapatılmasına, sisteme özel klasörlerin yerlerinin değiştirilmesinden internet bağlantınızın optimize edilmesine kadar pek çok ayarı bu programla birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Tweak Manager‘la yaptığınız işlemleri unutmamanız için bu işlemler program tarafından hemen işaretleniyor, bu sayede yaptığınız değişiklikleri daha sonra hatırlamanız kolaylaşıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver