Sistem Performans Ölçme Aracı Ücretsiz İndir PcMark05 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sistem Performans Ölçme Aracı PcMark05 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PcMark05 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PCMark®05 istediğiniz her türlü performansı size sunmak için, sisteminizin güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek için geliştirilmiş bir yazılımdır. PcMark05 ile belirleyebileceğiniz değişik geliştirme seçenekleri sayesinde pcnizi geliştirebilir ve bu sayede hızlandırabilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde hangi araçları kullanacağınızı dahil çok rahat bir şekilde keşfedebileceksiniz.

Pro Online ResultBrowser (ORB) PcMark05 için dizayn edilmiştir. Yani profesyonel kullanıcıların kullanımı için tasarlanmıştır. Karşılaştırmalar yapabilir sistem dosyaları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.ORB özelliği advanced ve pro versiyonları için geliştirilmiştir.

En düşük sistem gereksinimleri:Intel® veya AMD® 1.4GHz ile uyumlu veya daha hızlı, SSE desteği 128MB RAM (256MB önerilir) DirectX 7 uyumlu grafik kartı uyumu (3B testleri için DirectX9 uyumluluğu gerekmektedir.) 110MB boş alan * Windows® XP 32bit veya Windows Vista 32bit  DirectX® 9.0c Visual C++ 2005 Redist Microsoft Internet Explorer 6 veya daha ileriki sürümler Microsoft Media Player 10 veya daha ileriki sürümler Microsoft Media Encoder 9 * HDD testleri için 130 MB fazladan bir boş hafıza gereksinimi vardır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver