Sistem Monitörleme ve Uyarı Programı Ücretsiz İndir Growl Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sistem Monitörleme ve Uyarı Programı Growl Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Growl isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Growl Mac OS X için geliştirilmiş açık kaynak bir uyarı sistemi. Bilgisayardaki Growl desteği olan uygulamaları monitörleyen yazılım sesli ve yazılı uyarı sistemiyle hatırlatma işlevini yerine getiriyor.Growl’un uyarı seçenekleri arasında sesli ve hatırlatma notu şeklindeki uyarı çeşitleri dışında SMS veya e-posta yoluyla uyarı yöntemleri de mevcut. Programın kullanım şekli tamamen sizin isteklerinize göre değişiyor çünkü Growl zaten kullandığınız pek çok programla uyumlu çalışabiliyor. Firefox, uTorrent, Gmail, iTunes, Skype, Winamp, Vuze bu popüler uygulamalardan sadece birkaçı.

Bir dosya indirme işlemi tamamlandığında, yeni bir e-posta aldığınızda ya da mesajlaştığınız arkadaşlarınızdan biri çevrim içi olduğunda Growl sizi uyarabilir. Growl’un uyarıları sadece kendi bilgisayarınızla sınırlı kalmak zorunda değil. Uyarılarınızı başka bir bilgisayara veya mobil cihaza yönlendirerek işlemlerin durumundan hemen haberdar olabilirsiniz.

Önemli! Growl Mac OS X 10.4/10.5/10.6 sistemleri için ücretsiz olarak indirilebilirken, Mac OS X 10.7 güncellemesi ücretli olarak App Store üzerinden satılmaktadır. İndirme sayfamızdan tüm kurulumlara ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver