Sistem Monitörleme Programı Ücretsiz İndir TaskInfo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sistem Monitörleme Programı TaskInfo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TaskInfo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows işletim sistemindeki Görev Yöneticisi ile Sistem Bilgilendirme araçlarını kombine ederek optimize eden TaskInfo gerçek zamanlı olarak sisteminizdeki işlemleri takip altına alır. Elde ettiği sonuçları metin olarak veya grafikler yardımıyla raporlayan yazılım Winows’un hem 32 bit hem de 64 bitlik işletim sistemlerinde sorunsuzca çalışır. TaskInfo; CPU ve bellek kullanımı, sistemi tehdit eden keylogger, solucan gibi casus yazılımlar, komut satırları, versiyon bilgileri, bağlantılar, yollar, klasörler gibi aklınıza gelebilecek pek çok detayı izlemeye alır. TaskInfo ile süreci sadece izlemekle kalmaz yönetebilirsiniz. İşlemleri açma/kapama/durdurma gibi pek çok yönetimsel işlem için TaskInfo kullanarak tek ekranla tüm işlemleri kontrol edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver