Sistem Hızlandırma Programı Ücretsiz İndir XP Smoker Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sistem Hızlandırma Programı XP Smoker Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda XP Smoker Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

XP Smoker Pro ile işletim sisteminizi fazla vakit harcamadan hızlandırmanız mümkün. Programı kullanarak Windows işletim sisteminizde birçok ayar yapabilir, yaptığınız bu ayarlar sayesinde sisteminizin performansını büyük oranda arttırabilirsiniz.

Windows işletim sistemi içerisinde çalışmayan veya çalışması bir fayda sağlamayan hizmetleri, eklentileri ve programları etkisiz duruma getirebilirsiniz. Bu sayede işletim sisteminizi gereksiz yere meşgul eden faydası bulunmayan hizmetlerden kurturabilir, sisteminizi hızlandırabilirsiniz. XP Smoker Pro kullanımı kolay olduğundan yeni kullanıcılar için basit, güçlü alt yapısı sayesinde uzman kullanıcılar içinde tatmin edici bir programdır.

Program meraklı çocuklardan bilgisayarınızı korumak için 94 güvenlik ayarı içerir. XP Smoker Pro, Windows XP Service Pack 3 (SP3) ile uyumludur. Ayrıca ‘DriveFreeze‘ özelliğiyle depolama aygıtlarınızı kilitleyebilirsiniz. USB sürücüler, CD-ROM/DVD sürücüler ve disket sürücüler gibi depolama aygıtlarını kilitleyerek izniniz olmadan erişilebilirliği engeller.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver