Sistem Hatalarını Bulma ve Onarma Programı Ücretsiz İndir ESET SysInspector Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sistem Hatalarını Bulma ve Onarma Programı ESET SysInspector Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ESET SysInspector isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda meydana gelen hataların bulunması zor bir aşamadır. Sürücülerin güncel olmaması, başka bir uygulamayla çakışan yeni bir uygulama yüklenmesi, donanımla uyumlu çalışmayan bir parçanın arızası, Windows kayıtlarındaki hatalar sistemde önemli arızalara sebep olabilir. Bunları keşfetmek için ESET SysInspector‘dan yardım alınabilir.Program sistemi monitörleyerek potansiyel olarak tehlikeli gördüklerini düzeltir. Bu sayede hem sistemin istikrarlı çalışıp çalışmadığını kontrol edebilir hem de zararlı yazılımların sızıp sızmadığını anında öğrenebilirsiniz. Programın renk kodlarıyla belirlenmiş tehlike seviye göstergesini takip ederek arka planda neler döndüğünü yakından analiz edebilirsiniz. Sistemdeki kayıt dosyalarını (log) karşılaştırarak kolayca sorunun kaynağını keşfedebilirsinizESET SysInspector İle Hangi Durumlarla İlişkili Problemleri Çözebilirsiniz?

Çalışan uygulama ve servisler
Güncel olmayan eski sürücüler
Şüpheli ve kayıtlı olmayan dosyalar
Yazılımsal ve sorunlar
Donanımsal uyumsuzluklar
Bozuk kayıt girdileri
Şüpheli ağ bağlantıları

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver