Sistem Hataları Görüntüleme Ücretsiz İndir WhoCrashed Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sistem Hataları Görüntüleme WhoCrashed Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WhoCrashed isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bazen hiç bir bildirim veya mavi ekran görünmeden bilgisayarınızın kendini yeniden başlattığı zamanlar olmuştur ve bu durumun muhtemelen donanımsal bir hatadan kaynaklandığını düşünmüşsünüzdür. Gerçektende bu tarz durumlar genel olarak donanımsal hatalardan kaynaklanmaktadır.

WhoCrashed adlı bu başarılı program ile tek tıklamayla hata veren aygıtların bir listesini önümüze sunar. Bu şekilde geçmişte sizlere donanımsal olarak sorun çıkaran her tür aygıt hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Program hataları otomatik olarak tarar ve analiz yaparak sizlere gelişmiş bir rapor sunar.

Normal şartlar altında bu tarz raporları çıkarabilmek için hata ayıklama becerilerine sahip bir araca ihtiyaç duyarsınız. WhoCrashed ile bilgisayarınızdaki hataları analiz edip öğrenebilmek için ekstradan bir programa ihtiyaç duymazsınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver