Sistem Bakım Aracı Ücretsiz İndir Toolwiz Care Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sistem Bakım Aracı Toolwiz Care Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Toolwiz Care isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Toolwiz Care programı her zaman sisteminizde açık durması gereken ücretsiz bir uygulama. Otomatik olarak bilgisayarınızın sağlığını denetliyor ve çalışırken, oyun oynarken ya da sadece internette gezerken performanstan ödün vermemenizi sağlıyor. Anti-spyware, gizlilik koruması, performans ayarlamaları ve sistem temizlik desteğiyle her kullanıcının sahip olması gereken programlardan bir tanesi.

Karşınıza çıkan saçma hatalardan, yavaşlıklardan, internet hızınızdan, güvenliğinizden ve oyun performansınızdan şikayetçiyseniz bu programı kullanabilirsiniz.

Ayarlar kısmında bilgisayarı kullanma tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre pek çok farklı seçeneği kullanarak tam bir bilgisayar bakımı gerçekleştirebilirsiniz. Sisteminize kurduğunuz onlarca programın bıraktığı izler ve hantallık Toolwiz Care sayesinde gözle görülür oranda azalacaktır.

NOT: Windows 8 desteği eklendi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver