Silinen ve Kaybolan Dosyalarınızı Kurtarma Programı Ücretsiz İndir RS File Recovery Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Silinen ve Kaybolan Dosyalarınızı Kurtarma Programı RS File Recovery Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RS File Recovery isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızdaki veya diğer cihazlarınızdaki dosyalarınızı herhangi bir sorun ya da yanlışlık sonucu kaybetmek eminim sizin de en az bir kez başınıza gelmiştir. Windows’un herhangi bir çözüm bulamadığı bu soruna çare olmak için pek çok program mevcut ve bir tanesi de size bahsedeceğim RS File Recovery programı.

Program hem sabit disklerinizdeki hem de SD kart, Flashdisk, Fotoğraf makinesi, SSD gibi diğer cihazlarınızdaki silinmiş veya kaybolmuş, zarar görmüş dosyaları tarayarak size kaydetme seçenekleri sunuyor.

Bulunan dosyaları CD/DVD’lere, FTP yoluyla sunuculara ya da ISO dosyaları olarak sanal sürücülere kaydedebilirsiniz.

Program deneme sürümü ancak üretici web sitesinde ücretsiz üye kaydı yaparsanız programı da tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver